Domaine de l'Arjolle - Echappée Gourmande - Naturel

We hebben lang gezocht achter een mooie intredewijn die gemaakt wordt zonder de toevoeging van sulfieten. François Teisserenc plaatst het fruit voorop en maakt daarvoor beroep op merlot en grenache. Deze sappige en verleidelijke allemansvriend licht een tipje van de sluier van de natuurwijnen. Wat kan een natuurwijn ons aanbieden? Je vindt het hier, in alle eenvoud, in deze mooie fles die perfect past bij het aperitief of een bord met fijne charcuterie.

Deze wijn staat bijzonder dicht bij (gefermenteerde) druivensap. De wijn draagt het parfum van cassis en blauwbessen. De aanzet is tonisch en vol energie. De mondvulling is bijzonder zacht. Middenlange, frisse afdronk.

"les vins personnalisés" is de specialist van de invoer en de verdeling van wijnen van familiale domeinen. Al wie verliefd is op druif en bodem komt hier aan zijn trekken.
Algemene voorwaarden Privacy Wijn kopen
E: admin (at) levipe.be
T: +32 473 98 05 96